Strona główna /
Dzień Dziecka w Gminie Lutowiska- 31 maj 2015 r.
Strona główna /
Dzień Dziecka w Gminie Lutowiska- 31 maj 2015 r.
W miejscowości Dwernik z inicjatywy społeczności lokalnej odbyła się cykliczna impreza zorganizowana dla najmłodszych mieszkańców Gminy Lutowiska-Gminny Dzień Dziecka. Gości witała uśmiechnięta Pani Sołtys Bogumiła Wieczorek z Paniami z Koła Gospodyń . Dla dzieci przygotowano pyszną kiełbaską, a o słodkości zadbało Koło Gospodyń ,,Jagódka’’, które upiekło wspaniałe ciasta . Przeprowadzono szereg konkursów rodzinnych, dzieci były bardzo ,,energetyczne’’, nie brakowało uśmiechu i energii do dobrej zabawy. Nasi milusińscy otrzymali upominki, które zostały ufundowane przez Urząd Gminy. Podczas spotkania w bloku edukacyjnym dzieci i rodzice mogli zwiększyć swoją wiedzę na temat współczesnych zagrożeń .W spotkaniu wziął czynny udział ks. Proboszcz Zenon Bieszczad oraz pracownicy OPS . Zdjęcia dokumentujące przebieg uroczystości zostały wykonane przez radnego Pana Mirosława Pielę.
Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich rodzin uczestniczących w spotkaniu i podziękowania dla wszystkich , którzy zaangażowali się w organizację spotkania.
M. Prokopiak-Młynarczyk
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI
2015-02-13 10:56
2015-02-05 10:16
2015-01-30 11:29
2015-01-26 14:01
2015-01-13 11:24
Stron 119 z 139
« Pierwsze Poprzednie 116 117 118 119 120 121 122 Następne Ostatnie »