Strona główna /
Gmina Lutowiska laureatem konkursu „Rosnąca Odporność”
Strona główna /
Gmina Lutowiska laureatem konkursu „Rosnąca Odporność”
Informujemy, że Gmina Lutowiska zdobyła I miejsce na poziomie powiatu bieszczadzkiego w organizowanym przez Pełnomocnik Rządu do spraw narodowego programu szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 konkursie dla samorządów pod nazwą „Rosnąca Odporność”.
Celem Konkursu było utrwalenie i promocja samorządowych działań profrekwencyjnych w obszarze Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Nagroda w konkursie to 1 milion złotych.
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI
2026-06-10 13:48
2026-06-08 11:31
2026-06-03 12:57
2026-06-03 10:24
Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
2026-05-22 11:11