BIP Facebook - dołącz do nas!

Lutowiska

Maj

21

imieniny:

Jana
Moniki
Wiktora

 
Strona główna /

Gminny Bieg Narciarski - wyniki

Strona główna /

Gminny Bieg Narciarski - wyniki

Po raz trzeci już przy okazji odbywających się w Lutowiskach  wyścigów Psich Zaprzęgów „W Krainie Wilka” zorganizowany został bieg narciarski o puchar Wójta Gminy Lutowiska „W Krainie Trzech Kultur”. Impreza z roku  na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy rosnąca liczba uczestników. W obecnej odsłonie zmagań udział wzięło 20 mężczyzn, 9 kobiet oraz jedna uczestniczka w kategorii dzieci do lat 10.

Mimo siarczystego mrozu licznie przybyli także mieszkańcy, którzy żywiołowo dopingowali wszystkich uczestników biegu. W tym roku zawodnicy rywalizowali na trasie o długości 2 kilometrów, startując w odstępach czasowych co 1 minutę.

W klasyfikacji kobiet najszybciej pokonała trasę  Kaja Hrabal, a wśród mężczyzn – po raz trzeci – zwyciężył bezkonkurencyjny  Jacek Kranz.  Nie sposób nie wspomnieć o najmłodszej uczestniczce biegu – Oli Szczerbickiej,  która  mimo młodego wieku wykazała się ogromnym hartem duha i przebiegła ten sam dystans co dorośli.

Klasyfikacja ostateczna kategoria kobiet:

1. Kaja Hrabal (9:01:12),

2. Ilona Doliwa (10:10:31),

3. Karolina Buchaniec (10:47:69),

4. Marta Niwczyk (11:05:36),

5.  Agata Lenkiewicz – Bardzińska (11:09:77), 

6. Katarzyna Szczerbicka (12:35:53),

7. Krystyna Soszyńska (13:30:77),

8. Agnieszka Soszyńska (15:52:91),

9. Berenika Zapałowicz(16:35:47).

Klasyfikacja ostateczna kategoria mężczyzn:

1. Jacek Kranz (06:48:21),

2. Michał Szczerbicki (07:15:31),

3. Bartłomiej Soszyński (07:29:29),

4. Paweł Besz (08:05:36),

5. Robert Wróbel (08:13:00),

6. Jan Podraza (09:02:96),

7. Piotr Pompa (09:16:21),

8. Hubert Pachana (10:04:06),

9. Adam Szczerbicki (10:05:05),

10. Jan Dygoń (10:26:35),

11. Stanisław Pagacz (10:52:36),

12. Marek Sokół (11:07:57),

13. Maciej Pawlik (12:30:68),

14. Krystian Szczerbicki (12:41:13),

15. Łukasz Nowakowski (13:46:61),

16.Feliks Dudka (16:07:87),

17.Piotr Skotnik (16:18:61),

18. Kamil Mielcarek (17:09:02),

19. Dominik Faliszek (17:45:41),

20. Łukasz Hodur (18:49:66).

Klasyfikacja ostateczna dzieci do lat 10: 

1. Aleksandra Szczerbicka (21:52:16).

Wróć

Kalendarz

p Maj 2022 n
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31