Strona główna /
Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
Strona główna /
Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
Informujemy, że w dniu 17.07.2025r. (czwartek) o godzinie 8.30 w sali narad w Urzędzie Gminy Lutowiska odbędzie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków.
Plan pracy:
- Analiza pracy za poprzedni kwartał-wnioski.
- Zajęcie stanowiska ws. przyznania, statuetki żubra.
- Zajęcie stanowiska ws. służebności drogi - działka 7/1 oraz 7/2.
- Zajęcie stanowiska oraz ocena skutków finansowych, bezumownego ,wieloletniego zagarnięcia części działki 7/2 (płot).
- Zajęcie stanowiska ws. bezumownego korzystania z działki 7/2 wykopanie studni, bez zgody gminy.
- Interwencja ws. fetoru wydobywającego się z okolicy działki 7/1, a nawiewanego na parking działka 7/2.
- Zajęcie stanowiska ws. wieloletniego ,bezumownego ,korzystania z części działki 7/2 (od strony lasu) niwelowanie, prace ziemne pozostawione płyty betonowe.
- Sprawy różne, wnioski, opinie.
Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
Mirosław Piela
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI
2026-06-10 13:48
2026-06-08 11:31
2026-06-03 12:57
2026-06-03 10:24
Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Turystyki i Zabytków
2026-05-22 11:11